Apie mus

Esame mama ir dukra, abi atradusios begalinę meilę pilates metodui.

Maloniai laukiame Jūsų jaukioje mūsų studijoje Trakų rajone. 

Giedrė Vaitiekienė

Dar 2006 metais atradau pilates metodą ir nuo tada jis tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Nuo mokyklos laikų visuomet turėjau jautrią nugarą, ir tik pilates treniruočių dėka pavyko nugaros skausmus įveikti. Nuo 2015 m. esu sertifikuota Body Control Pilates™ mokytoja, ir pilates mokytojų mokytoja. 

Pilates metodas mane žavi kuriamu poveikiu kūnui - didėja kūno pajautimas, lengvumas, plastika, kartu ištvermė, jėga, stiprybė. Žmogus labiau atsipalaiduoja, atsiranda susitelkimas, gerėja koncentracijos įgūdžiai. 

Myliu savo darbą, didžiausias mano atlygis - rezultatas kurį matau žmonių kūnuose ir jų džiaugsmingose istorijose. Didžiausia dovana man yra prisidėti prie kitų žmonių gyvenimo kokybės pagerinimo. 

Taip pogi esu trijų nuostabių berniukų mama. Mes visi esame aktyvaus laisvalaikio mylėtojai, daug laiko leidžiame gamtoje. Ramiam poilsiui ir vidiniam susitelkimui renkuosi meditaciją ir laiką su knyga. Nuolat gilinu savo žinias anatomijos, judesio, asmeninio savęs pažinimo srityse.  

 

Dalia Braždžionienė

Nuo sėdimo darbo sustingęs kaklas ir pečių juosta bei dažnai pasikartojantys nugaros skausmai vertė ieškoti kažko, kas pagerintų savijautą. Mano paieškos ir vaikščiojimai po sporto klubus baigėsi, kai pradėjau lankyti pilates treniruotes pas Danguolę Venclavičę – Mykolaitienę, pirmąją Body Control Pilates™instruktorę Lietuvoje. Be galo atsidavusi savo darbui ši instruktorė mokė mane pajausti savo kūną, suprasti, kaip galima jį tobulinti, ir sužavėjo pilates metodu.

Žmogus toks sudėtingas ir toks įdomus. Vis daugiau ir daugiau žmonija išsiaiškina, kaip veikia mūsų kūnas ir protas. 

Nuo 2017 m. esu sertifikuota Body Control Pilates™ instruktorė. Mano hobis ir aistra toliau gilinti žinias judesio mokslo srityje ir padėti žmonėms pažinti bei geriau valdyti savo kūną siekiant užtikrinti geresnę savijautą ir mėgautis gyvenimu.

@DanaBuinickaite-1313
@DanaBuinickaite-1319
PILATES-117_adj

Body control pilates

Certified-Teacher_Logo_Teal

Londone esanti mokykla, 1996 m. įkurta Lynne Robinson ir Gordon Thompson. Mokykla bendradarbiaudama su mokslininkais, reabilitologais bei įdėmiai analizuojant naujausius mokslinius atradimus žmogaus anatomijos srityje nuolat tobulina pilates metodą, užtikrinant kokybiškas ir pačias naujausias žinias Body Control Pilates mokytojams.   

Plačiau apie BCP mokyklą:

http://www.bodycontrolpilates.com/